Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

Szafa dwudrzwiowa TIMOORE ELLE

T08-01-B/G

Dwudrzwiowa, biała szafa TIMOORE ELLE wniesie powiew dyskretnej elegancji do każdego dziecięcego wnętrza. Korpus szafy wykonany jest z płyty wiórowej, melaminowanej, a fronty z lakierowanych płyt MDF i HDF. 


Podstawa zrobiona jest z drewna bukowego i występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: lakierowanej bezbarwnie oraz w kolorze popielatym. Dla fanów stylu naturalnego polecamy podstawę szafy z nogami bukowymi, zaś dla zwolenników minimalizmu - podstawę z nogami szarymi. 

Wymiary: 184,0x80,0x56,0cm. 

Na całej szerokości szafy jest szuflada, a we wnętrzu szafy znajduje się drążek na ubrania oraz półki. Drzwi i szuflada posiadają wysokiej jakości prowadnice z domykiem i ABS. 


Meble z kolekcji ELLE można ciekawie spersonalizować, uzupełniając je w specjalnie zaprojektowane tapicerowane panele dekoracyjne z bawełnianych tkanin. Najmodniejsze wzory: groszki, gwiazdki czy chevron nadadzą indywidualny charakter każdemu wnętrzu.  Za pomocą naszych tkanin będziesz mógł zmieniać wygląd pokoju, kiedy tylko przyjdzie Ci na to ochota. 

Po wybraniu materiału prosimy podać numer tkaniny przy zamówieniu. 


Na meblach można również umieszczać różne napisy z filcowych literek (wysokość 10 cm: kolory: różowy, czarny, niebieski, biały i  zielony). Literki można zamówić w uwagach do zamówienia - cena 28,-zł/szt.         


Cena: 1 867,00 PLN

Opis szczegółowy
Dostępność
Dostawa
Szukaj