Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

Szablony

DINOZAURY - zestaw szablonów

Zestaw zawiera 5 szablonów, których motywem przewodnim jest prehistoria. Do odrysowania i pokolorowania według własnego pomysłu. Można użyć kredek, flamastrów oraz innych technik - powstanie wspaniałe dzieło, które z dumą można pokazać rodzicom albo włożyć w ramki i ozdobić pokój.

Mali artyści do dzieła!
28,00 PLN
 
KAWAILAND - zestaw szablonów

Zestaw zawiera 5 szablonów, których motywem przewodnim jest Kawaii. Do odrysowania i pokolorowania według własnego pomysłu. Można użyć kredek, flamastrów oraz innych technik - powstanie wspaniałe dzieło, które z dumą można pokazać rodzicom albo włożyć w ramki i ozdobić pokój.

Mali artyści do dzieła!
28,00 PLN
ELFY - zestaw szablonów


Zestaw 5 szablonów z motywami elfów i wróżek do odrysowania i pokolorowania według własnego uznania.
Użyj kredek, falamastrów i innych technik - powstanie wspaniałe dzieło, gotowa laurka dla ulubionej osoby albo obrazek do włożenia w ramki.

Mali artyści do dzieła!
26,00 PLN
KSIĘŻNICZKI - zestaw szablonów


Zestaw 5 szablonów z motywami księżniczek do odrysowania i pokolorowania według własnego uznania.
Użyj kredek, falamastrów i innych technik - powstanie wspaniałe dzieło, gotowa laurka dla ulubionej osoby albo obrazek do włożenia w ramki.

Mali artyści do dzieła!
26,00 PLN
 
NA FARMIE - zestaw szablonów


Zestaw pięciu szablonów ze zwierzakami: kotem, psem, krową, świnką, koniem, królikiem, kurką itp. Odrysuj szablon i pomaluj na wymarzone kolory. Dzięki temu kompletowi stworzysz fantastyczne rysunki gospodarstwa, które mogą być świetną ozdobą pokoju.
26,00 PLN
RYCERZE - zestaw szablonów


Wielka gratka dla małych rycerzy!
Zestaw 5 szablonów z motywami rycerzy do odrysowania i pokolorowania według własnego uznania.
Użyj kredek, flamastrów i innych technik - powstanie wspaniałe dzieło, które z dumą można pokazać rodzicom albo włożyć w ramki i ozdobić pokój małego rycerza.

Mali artyści do dzieła!
26,00 PLN
 
SMOKI - zestaw szablonów


Zestaw 5 szablonów z motywami smoków do odrysowania i pokolorowania według własnego uznania.
Użyj kredek, falamastrów i innych technik - powstanie wspaniałe dzieło, które z dumą można pokazać rodzicom albo włożyć w ramki i ozdobić pokój małego rycerza.

Mali artyści do dzieła!
26,00 PLN
 
ZWIERZĘTA - zestaw szablonów


Zestaw pięciu szablonów ze zwierzakami: królikiem, misiem, krokodylem, kotem i ptakiem. Odrysuj szablon i pomaluj na wymarzone kolory. Dzięki temu kompletowi stworzysz przepiękne laurki albo fantastyczne rysunki, które mogą być świetną ozdobą pokoju.
26,00 PLN
KONIE - zestaw szablonów


Zestaw 5 szablonów z motywami koni do odrysowania i pokolorowania według własnego uznania.
Użyj kredek, falamastrów i innych technik - powstanie wspaniałe dzieło, które z dumą można pokazać rodzicom albo włożyć w ramki i ozdobić pokój.

Mali artyści do dzieła!
RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
610,00 PLN
 
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

Szukaj