Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

SZKATUŁKI I POZYTYWKI

Szkatułki to idealny sposób na przechowywania naprawdę cennych małych skarbów.

SZKATUŁKI I POZYTYWKI

RÓŻE - walizeczka/szkatułka

Różowa walizeczka z delikatnym, kwiatowym nadrukiem. W środku są dwie wyjmowane szufladki, jedna z dwom i jedna z czterema przegródkami. Na wewnętrznej stronie pokrywki zamontowano lusterko. Kuferek jest idealny do przechowywania wszelakich skarbów czy pierwszych kosmetyków.

Walizeczka wykonana jest z grubej, lakierowanej tektury, przeszycia w różowym kolorze. Zamykana jest na metalowy zamek zatrzaskowy. Rączka wykonana z metalu.

86,90 PLN  

DRZEWO - stojak na biżuterię

Prześliczny, ozdobnie wykonany - w kształcie drzewka - drewniany ekspozytor na biżuterię. Będzie z pewnością idealny do przechowywania wszelakich ozdób.

99,90 PLN  

TANCERKA - stojak na biżuterię

Prześliczny, ozdobnie wykonany - w kształcie tancerki - drewniany ekspozytor na biżuterię. Będzie z pewnością idealny do przechowywania wszelakich ozdób.

99,90 PLN  

RUCH ULICZNY (niebieska) - tapeta


Sympatyczna niebieska tapeta w samochody świetnie ozdobi pokój Twojego dziecka.
Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.

188,00 PLN  

LEŚNE ZWIERZĄTKA - aplikacje

Aplikacje/naklejki to najszybszy, najprostszy i najfajniejszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju, a przy tym dobrze się bawić.

Wystarczy moment by zmienić pokój w czarujące i fantazyjne miejsce zabaw, dopasowując je do zmieniających się wraz z wiekiem upodobań swoich pociech.
Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii bordery i aplikacje przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni (ściany, meble, drzwi, okna, kafelki, naczynia, pudełka, samochody...). Bardzo łatwo również łatwo można odkleić, użyć ponownie a na powierzchni nie pozostanie żaden ślad ani zabrudzenie.
:) To sprawdzony i polecany przez nas sposób na całkiem nowe wnętrze w kilka minut.

83,00 PLN  

BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.

549,00 PLN  

ZESTAW

Zestaw trzech walizeczek w pastelowych kolorach.
Szukaj