Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

TABLICA SKATERS (pisanie kredą) - naklejki ścienne ROOMMATES

RMK1313GM
Naklejki na ścianę z czarnymi postaciami skatersów, na których można pisać kredą, jak na tablicy, to fajny sposób, aby w kilka minut zmienić coś w pokoju nastolatka, a przy tym dobrze się bawić.

Dzięki specjalnej technologii naklejki ścienne przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni (ściany, meble, drzwi, okna, kafelki, naczynia, pudełka, samochody...). Również łatwo można je odkleić i użyć ponownie w innym miejscu, a na powierzchni nie pozostanie żaden ślad.

Cena: 169,00 PLN

Opis szczegółowy
Dostępność
Dostawa
KOLOROWE KWIATY - aplikacje

KOLOROWE KWIATY - aplikacje

Aplikacje/naklejki to najszybszy, najprostszy i najfajniejszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju, a przy tym dobrze się bawić.

Wystarczy moment by zmienić pokój w czarujące i fantazyjne miejsce zabaw, dopasowując je do zmieniających się wraz z wiekiem upodobań swoich pociech.
Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii bordery i aplikacje przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni (ściany, meble, drzwi, okna, kafelki, naczynia, pudełka, samochody...). Bardzo łatwo również łatwo można odkleić, użyć ponownie a na powierzchni nie pozostanie żaden ślad ani zabrudzenie.
:) To sprawdzony i polecany przez nas sposób na całkiem nowe wnętrze w kilka minut.
Szukaj