Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

Tapczanik 90x200cm "łóżko w łóżku" TIMOORE MAGI

T10-09-BS
Proste, nowoczesne łóżko młodzieżowe, wykonane z naturalnej sklejki lakierowanej idealnie wpisuje się w aktualne, minimalistyczne trendy skandynawskie, a co najważniejsze jest łóżkiem w łóżku!

Nadaje się do pokoiku jedynaka, ale również dla dwojga dzieci, gdyż zestawiając górę powstaje dodatkowe spanie. Łóżka nie muszą stać obok siebie, gdyż każde z nich jest w pełni samodzielnym meblem. Łóżko bez materaca. Dedykowany rozmiar materaca to 90x200x15cm.

Cena: 1 380,00 PLN

Opis szczegółowy
Czas realizacji
Dostawa mebli

Nasze rekomendacje dla Ciebie

SYLWETKI SPORTOWCÓW - border

SYLWETKI SPORTOWCÓW - border

Zaczaruj pokój dziecka.

Pasek ozdobny nakładany na ścianę bez użycia kleju.

Minimum czasu i pracy. Wystarczy zamoczyć rolkę (wcześniej docięte kawałki) w wodzie na 5 - 10 sekund i nałożyć bezpośrednio na ścianę. Dzięki naturalnej mieszaninie materiałów, z której wykonane są tapety, wysychają one "oddychając" i nie powodując powstawania bąbelków ani pleśni czy grzyba na powierzchni ściany. Zmywalne i kompletnie usuwalne (całe pasy w całości). To rewolucyjny przełom w tapetowaniu. Tak prosto jeszcze nie było!
178,00 PLN
 
SYLWETKI SPORTOWCÓW - Tapeta

SYLWETKI SPORTOWCÓW - Tapeta


Zaczaruj pokój dziecka.

Tapetowanie bez użycia kleju, przy minimalnym nakładzie czasu i pracy!

Wystarczy zamoczyć rolkę (wcześniej docięte kawałki) w wodzie na 10 - 15 sekund i nałożyć bezpośrednio na ścianę.
Dzięki naturalnej mieszaninie materiałów, z której wykonane są tapety, wysychają oddychając i nie powodując powstawania bąbelków. Zmywalne i kompletnie usuwalne (całe pasy tapet w całości). To rewolucyjny przełom w tapetowaniu. Tak prosto jeszcze nie było!
Szukaj