Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

Tapety dziecięce

Tapety do pokoju dziecięcego, podobnie jak i inne dekoracje ścienne, powinna wzbudzać pozytywne emocje u dziecka. Jest to szczególnie ważne, aby w swoim pokoju dziecko czuło się komfortowo i bezpiecznie. Przygotowana przez nasz sklep oferta tapet ściennych to przede wszystkim bogactwo różnorodnych i przyjaznych motywów odpowiednich zarówno dla maluchów jak i nieco starszych dzieci. Dzięki naszym tapetom mogą Państwo zaaranżować pokój dziecka na wiele sposobów nadając mu tym samym wyjątkowy charakter. Oferta tapet dziecięcych przez cały czas jest poszerzana o nowe wyjątkowe produkty. Tapety do pokoju dziecięcego wykonane są z wysokiej jakości materiałów dzięki czemu, będą długo i niezawodnie służyły w pokoju dziecka.


UWAGA!! Tapety do pokoju dziecięcego są produktem na zamówienie. Oczekiwany czas realizacji zamówienia poszczególnych tapet podany jest w zakładce DOSTĘPNOŚĆ.
TAPETY DLA DZIECI

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
66,40 PLN 83,00 PLN
 
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

227,80 PLN 268,00 PLN
 
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
Szukaj