Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl
Układanki magnetyczne

Układanki magnetyczne

Układanki magnetyczne to zestawy magnesów które przyczepiamy na plansze magnetyczną. Dzieci uwielbiają zabawy magnesami. Z układanek magnetycznych można stworzyć naprawdę niesamowite rzeczy.

Zabawki magnetyczne

CIAŁO CZŁOWIEKA układanka magnetyczna Janod

Układanka magnetyczna Ciało Człowieka francuskiej marki Janod to układanka edukacyjna, która nauczy Twoje dziecko budowy ludzkiego ciała w 12 językach (m.in. polskim, angielskim, niemieckim, włoskim i hiszpańskim). Dzięki grze dziecko pozna nazwy części ciała, organów, kości i mięśni. Zestaw zawiera: magnetyczną tablicę, 18 kart pomocniczych z zaznaczonymi częściami ciała w różnych językach, 76 magnetycznych elementów ciała oraz drewniany wskaźnik.

Do gry dołączone są karty w języku polskim.
129,00 PLN
 
MAPA ŚWIATA - naklejka magnetyczna JANOD

Wyjątkowa, duża naklejka ścienna - mapa świata jest jednocześnie tablicą magnetyczną. W komplecie znajdą Państwo 101 magnesów z postaciami zwierząt ze wszystkich stron świata.

Dzięki tej mapie dziecko w formie zabawy pozna faunę z każdego kontynentu. Będzie to także inspiracja do rozmowy o tym, dlaczego jedne zwierzęta znajdziemy niemal na całym świecie (na przykład gołębie), a inne tylko w jednym miejscu (na przykład ptaka kiwi tylko w Nowej Zelandii), dlaczego nawet w gorącej Afryce znajdziemy zwierzęta noszące sierść i futro i czy pingwiny żyją na obu półkulach?
Starszemu dziecku pomoże zrozumieć, czym jest kontynent i jak duży jest nasz kraj w stosunku do całego globu.

Ta mapa to nieskończone ilości pomysłów do wspaniałych zabaw i całkiem poważnych rozmów

Film prezentujący mapę
349,00 PLN
 
MAPA ŚWIATA - puzzle magnetyczne JANOD

Puzzle magnetyczne Mapa świata francuskiej marki Janod to idealna zabawka dla ciekawych świata młodych odkrywców! Drewniane, piękne ilustrowane puzzle magnetyczne przedstawiają mapę świata z nazwami w języku angielskim. W zestawie są 92 puzzle-magnesy z charakterystycznymi miejscami i budowlami dla poszczególnych regionów świata i krajów.

Film prezentujący produkt
219,00 PLN
 
POJAZDY - układanka magnetyczna JANOD

Świetna, rozwijająca kreatywność i wyobraźnię układanka magnetyczna francuskiej marki Janod. Zabawa polega na układaniu pojazdów z magnesów tak jak zaproponowano to na dołączonych kartach lub według własnego uznania. Układanka opakowana jest estetyczne pudełeczko w kształcie książki, gdzie wewnętrzna strona okładki to tablica magnetyczna.
79,00 PLN
 
ALFABET - układanka magnetyczna JANOD

Świetna, rozwijająca intelektualnie układanka magnetyczna francuskiej marki Janod. Idealna do stawiania pierwszych kroków w świecie liter oraz na początku nauki języka angielskiego. Zabawa polega na układaniu na tablicy magnetycznej wyrazów (przy pomocy magnesów z literami), które losujemy z puli ilustrowanych magnesów z gotowym podpisem, wystarczy tylko odpowiednio dopasować literki. Podpisy pod obrazkami są w języku angielskim. Układanka opakowana jest estetyczne pudełeczko w kształcie książki, gdzie wewnętrzna strona okładki to tablica magnetyczna.

Układanka Alfabet posiada 104 magnesy literki oraz 26 kolorowych magnesów z obrazkami i gotowymi słowami. Idealny wybór dla dzieci rozpoczynających naukę alfabetu.
79,00 PLN
 
BABECZKI - układanka magnetyczna JANOD

Świetna, rozwijająca kreatywność i wyobraźnię układanka magnetyczna francuskiej marki Janod. Zabawa polega układaniu magnesów z kolorowymi dinozaurami i ich podpisywaniu. Układanka opakowana jest estetyczne pudełeczko w kształcie książki, gdzie wewnętrzna strona okładki to tablica magnetyczna.

Magnetibook Babeczki zawiera 40 magnesów oraz 12 kart edukacyjnych.
79,00 PLN
 
CHŁOPIEC - układanka magnetyczna JANOD

Świetna, rozwijająca kreatywność i wyobraźnię układanka magnetyczna francuskiej marki Janod. Zabawa polega na układaniu obrazów - twarzy z magnesów tak jak zaproponowano to na dołączonych kartach lub według własnego uznania. Układanka opakowana jest estetyczne pudełeczko w kształcie książki, gdzie wewnętrzna strona okładki to tablica magnetyczna.
79,00 PLN
 
DINOZAURY - układanka magnetyczna JANOD

Świetna, rozwijająca kreatywność i wyobraźnię układanka magnetyczna francuskiej marki Janod. Zabawa polega układaniu magnesów z kolorowymi dinozaurami i ich podpisywaniu. Układanka opakowana jest estetyczne pudełeczko w kształcie książki, gdzie wewnętrzna strona okładki to tablica magnetyczna.

Magnetibook Dinozaury zawiera 104 magnesy z literami, 12 magnetycznych dinozaurów oraz 12 kart edukacyjnych z informacjami na ich temat.
79,00 PLN
 
DZIEWCZYNKA - układanka magnetyczna JANOD

Świetna, rozwijająca kreatywność i wyobraźnię układanka magnetyczna francuskiej marki Janod. Zabawa polega na układaniu różnych postaci z magnesów według załączonych kart lub własnej inwencji. Układanka opakowana jest estetyczne pudełeczko w kształcie książki, gdzie wewnętrzna strona okładki to tablica magnetyczna.

Układanka Pory roku składa się z 48 magnesów, 4 kart z przykładowymi obrazkami oraz 4 tła do planszy nawiązujące do pór roku.
79,00 PLN
 
KSIĘŻNICZKI - układanka magnetyczna JANOD

Świetna, rozwijająca kreatywność i wyobraźnię układanka magnetyczna francuskiej marki Janod. Zabawa polega na układaniu różnych postaci z magnesów według załączonych kart lub własnej inwencji. Dodatkową atrakcją są połyskliwe elementy strojów księżniczek Układanka opakowana jest estetyczne pudełeczko w kształcie książki, gdzie wewnętrzna strona okładki to tablica magnetyczna.

Magnetibook Księżniczki zawiera 48 magnesów - części garderoby i 8 kart wzorów.
79,00 PLN
 
KSZTAŁTY - układanka magnetyczna JANOD

Świetna, rozwijająca kreatywność i wyobraźnię układanka magnetyczna francuskiej marki Janod. Zabawa polega na układaniu różnych kształtów z magnesów na tablicy według załączonych kart lub własnej inwencji. Układanka opakowana jest estetyczne pudełeczko w kształcie książki, gdzie wewnętrzna strona okładki to tablica magnetyczna.
79,00 PLN
 
PORY ROKU - układanka magnetyczna JANOD

Świetna, rozwijająca kreatywność i wyobraźnię układanka magnetyczna francuskiej marki Janod, która w nieszablonowy sposób tłumaczy pory roku. Zabawa polega na układaniu różnych scenek z magnesów według załączonych kart lub własnej inwencji. Układanka opakowana jest estetyczne pudełeczko w kształcie książki, gdzie wewnętrzna strona okładki to tablica magnetyczna.
79,00 PLN
 
RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

268,00 PLN
 
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
Szukaj