Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl
Wieszaki i haczyki

Wieszaki i haczyki

Dekoracyjne wieszaki, nie tylko ozdobią pokój dziecka, ale również pomogą uporządkować plecaczki, woreczki, ubranka.
Łódka - wieszaczek podwójny

Pojedynczy wieszaczek w kształcie łódki doskonale pomoże uporządkować plecaczki i woreczki. Możesz go umieścić na ścianie lub drzwiach.
45,00 PLN
 
Miss - wieszaczek pojedynczy

Pojedynczy wieszaczek w z uroczym rysunkiem dziewczynki trzymającej kotka doskonale pomoże uporządkować plecaczki i woreczki. Możesz go umieścić na ścianie lub drzwiach.
39,00 PLN
Miss Cat - wieszaczek pojedynczy

Pojedynczy wieszaczek w kształcie serduszka z uroczym rysunkiem kotka doskonale pomoże uporządkować plecaczki i woreczki. Możesz go umieścić na ścianie lub drzwiach.
39,00 PLN
 
Origami - wieszaczek pojedynczy

Pojedynczy wieszaczek w oryginalnym kształcie doskonale pomoże uporządkować plecaczki i woreczki. Możesz go umieścić na ścianie lub drzwiach.
39,00 PLN
 
POJAZD - wieszaczek pojedynczy

Pojedynczy wieszaczek w kształcie pojazdu wagi ciężkiej doskonale pomoże uporządkować plecaczki i woreczki. Możesz go umieścić na ścianie lub drzwiach.
43,00 PLN
 
Rybka - wieszaczek podwójny

Pojedynczy wieszaczek w kształcie rybki doskonale pomoże uporządkować plecaczki i woreczki. Możesz go umieścić na ścianie lub drzwiach.
45,00 PLN
 
BRONTOZAUR - wieszaczek


Metalowy wieszak z drewnianym malowanym dinozaurem, może być świetnym dodatkiem do dziecięcego pokoju.
15,90 PLN
 
ZEGAR - wieszaczek


Wieszaczek z zegarem w stylu retro doda wnętrzu sympatycznego charakteru. Dopełnieniem wystroju mogą być także podobne do niego gałki.
15,00 PLN 21,90 PLN
 
KUTER RYBACKI - wieszaczek

Metalowy wieszak z drewnianym, czerwono-niebieskim kutrem rybackim, może być świetnym dodatkiem do pokoju małego miłośnika marynistyki. Można na nim powiesić plecak, płaszczyk czy worek z klockami.

14,90 PLN
SOWA NA GAŁĘZI - wieszaczek

Śliczny wieszaczek z guzikooką sową będzie świetną dekoracją do pokoju. Można na nim powiesić torebkę lub plecak, płaszczyk czy worek z zabawkami.

14,90 PLN
 
SÓWKA - wieszaczek

Metalowy wieszak z drewnianą malowaną sówką, może być świetnym dodatkiem do dziecięcego pokoju.
14,90 PLN
 
TRAWLER - wieszaczek

Metalowy wieszak z drewnianym, granatowo-czerwonym trawlerem, może być świetnym dodatkiem do pokoju małego miłośnika marynistyki. Można na nim powiesić plecak, płaszczyk czy worek z klockami.

14,90 PLN
RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

UWAGA Cena obniżona ze względu na uszkodzone opakowanie. Zabawka jest nowa, nieużywana.

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

209,00 PLN
MIASTO PORTOWE - dywan 3D - przestrzenny 134x180 cm

Trójwymiarowy dywan 3D dla dzieci charakteryzuję się specjalnie obniżonymi uliczkami, parkingami po których dziecko może jeździć samochodzikami, uczyć się zasad ruchu drogowego lub parkowania.

Wszystkie uliczki zostały specjalnie obniżone tak aby stworzyć wrażenie realności i trójwymiarowości, dzięki takiemu rozwiązaniu samochodziki, idealnie mieszczą się i nie wypadają z wyznaczonych dróg, co dodatkowo podnosi atrakcyjność zabawy dla dzieci.

W odróżnieniu od innych mat z uliczkami, dywany 3D są połączeniem miejsca stworzonego do zabawy specjalnie dla dzieci ze wspaniałej jakości dywanem wyprodukowanym w Turcji przez firmę IVI Carpets.

Dywany wykonane są w 100% z polipropylenu wysokiej jakości materiału wełnopodobnego posiadającego właściwości wełny jednak nieuczulającego i łatwiejszego w utrzymaniu czystości, celowo dobranego ze względu na jego higieniczne właściwości.

Produkty są antyalergiczne, antystatyczne, odporne na plamy i wykonane przy użyciu nietoksycznych barwników.
Bezpieczne w użytkowaniu przez dzieci. Spełniają europejskie normy CE, EN-71-1-2-3.

Dywany są grube i gęste (wysokość runa 12 mm, gęstość 2750g/m2)posiadają wyjątkowo grubą podstawę oraz wyjątkowo atrakcyjne kolorystycznie dzięki takiemu wykonaniu dywany nie tylko tworzą wyjątkową przestrzeń do zabawy dla dzieci, ale spełniają również wszystkie funkcje tradycyjnego dywanu, pięknie prezentują się w pokoju dziecięcym, zapewniają ciepło na podłodze. Dywany można normalnie odkurzać a w razie potrzeby wyprać.

Dywan Miasto Portowe jest najbardziej zróżnicowanym z kolekcji dywanów 3D.Posiada najwięcej powycinanych obniżonych aplikacji. Rozmiar 134x180 cm. stanowi wycinek z większego rozmiaru. W tym rozmiarze znajdują się drogi, parkingi oraz lotnisko i lądowisko dla helikopterów jest również dodatkowa ulica z rondem. Dywan w porównaniu do mniejszych rozmiarów posiada więcej runa.

Przestrzenne dywany dziecięce stworzone zostały przez projektantkę, która postanowiła oderwać swoje dzieci od wszechobecnych komputerów i smartfonów, zapewniając dzieciom równie atrakcyjne miejsce do zabawy, co sądząc po ciepłym odbiorze na świecie udało się w 100%. Stanowią wspaniałą przestrzeń do zabawy dla samych dzieci jak również do wspólnej zabawy dzieci z rodzicami.

Trójwymiarowe, przestrzenne dywany to ponadto doskonały sposób na bałagan w dziecięcym pokoju. Nie trzeba ich za każdym razem wyciągać, rozkładać, później sprzątać, demontować i chować z powrotem

Dywan sprzedawany jest bez akcesoriów widocznych na zdjęciu.
Szukaj