Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

WIESZAKI I HACZYKI

Dekoracyjne wieszaki, nie tylko ozdobią pokój dziecka, ale również pomogą uporządkować plecaczki, woreczki, ubranka.

WIESZAKI I HACZYKI

POJAZD - wieszaczek pojedynczy

Pojedynczy wieszaczek w kształcie pojazdu wagi ciężkiej doskonale pomoże uporządkować plecaczki i woreczki. Możesz go umieścić na ścianie lub drzwiach.
37,32 PLN 43,90 PLN
 
PTASZEK - wieszaczek pojedynczy

Pojedynczy wieszaczek w kształcie ptaszka w bukiecie kwiatów doskonale pomoże uporządkować plecaczki i woreczki. Możesz go umieścić na ścianie lub drzwiach.
37,32 PLN 43,90 PLN
 
BRONTOZAUR - wieszaczek


Metalowy wieszak z drewnianym malowanym dinozaurem, może być świetnym dodatkiem do dziecięcego pokoju.
15,90 PLN
 
TRICERATOPS - wieszaczek


Metalowy wieszak z drewnianym malowanym dinozaurem, może być świetnym dodatkiem do dziecięcego pokoju.
15,90 PLN
 
TYRANOZAUR - wieszaczek


Metalowy wieszak z drewnianym malowanym dinozaurem, może być świetnym dodatkiem do dziecięcego pokoju.
15,90 PLN
 
SŁONIK - wieszaczek podwójny

Podwójny wieszaczek w kształcie chmurki ze słonikiem doskonale pomoże uporządkować plecaczki i woreczki. Możesz go umieścić na ścianie lub drzwiach.

65,37 PLN 76,90 PLN
 
KOŁO RATUNKOWE (natural) -wieszaczek


Drewniany, stylizowany na styl vintage wieszaczek z kołem ratunkowym. Pasuje zarówno do wnętrz w stylu marynistycznym czy pirackim jak i tych z nutą shabby chic.
19,90 PLN
 
KOŁO RATUNKOWE (white) - wieszaczek


Metalowy wieszaczek z drewnianym kołem ratunkowym w stylu vintage. Pasuje, zarówno do wnętrz w stylu marynistycznym czy pirackim, jak i tych z nutą shabby chic.
19,90 PLN
 
RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
66,40 PLN 83,00 PLN
 
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

227,80 PLN 268,00 PLN
 
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
Szukaj