Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl
Wieszaki i haczyki

Wieszaki i haczyki

Dekoracyjne wieszaki, nie tylko ozdobią pokój dziecka, ale również pomogą uporządkować plecaczki, woreczki, ubranka.
Łódka - wieszaczek podwójny

Pojedynczy wieszaczek w kształcie łódki doskonale pomoże uporządkować plecaczki i woreczki. Możesz go umieścić na ścianie lub drzwiach.
45,00 PLN
 
Miss - wieszaczek pojedynczy

Pojedynczy wieszaczek w z uroczym rysunkiem dziewczynki trzymającej kotka doskonale pomoże uporządkować plecaczki i woreczki. Możesz go umieścić na ścianie lub drzwiach.
39,00 PLN
 
Miss Cat - wieszaczek pojedynczy

Pojedynczy wieszaczek w kształcie serduszka z uroczym rysunkiem kotka doskonale pomoże uporządkować plecaczki i woreczki. Możesz go umieścić na ścianie lub drzwiach.
39,00 PLN
 
Origami - wieszaczek pojedynczy

Pojedynczy wieszaczek w oryginalnym kształcie doskonale pomoże uporządkować plecaczki i woreczki. Możesz go umieścić na ścianie lub drzwiach.
39,00 PLN
 
POJAZD - wieszaczek pojedynczy

Pojedynczy wieszaczek w kształcie pojazdu wagi ciężkiej doskonale pomoże uporządkować plecaczki i woreczki. Możesz go umieścić na ścianie lub drzwiach.
43,00 PLN
 
Rybka - wieszaczek podwójny

Pojedynczy wieszaczek w kształcie rybki doskonale pomoże uporządkować plecaczki i woreczki. Możesz go umieścić na ścianie lub drzwiach.
45,00 PLN
 
BRONTOZAUR - wieszaczek


Metalowy wieszak z drewnianym malowanym dinozaurem, może być świetnym dodatkiem do dziecięcego pokoju.
15,90 PLN
 
WĄSY - wieszaczek


Wieszaczek z wąsami w stylu retro doda wnętrzu sympatycznego charakteru. Dopełnieniem wystroju mogą być także podobne do niego gałki.
21,90 PLN
 
ZEGAR - wieszaczek


Wieszaczek z zegarem w stylu retro doda wnętrzu sympatycznego charakteru. Dopełnieniem wystroju mogą być także podobne do niego gałki.
21,90 PLN
 
KUTER RYBACKI - wieszaczek

Metalowy wieszak z drewnianym, czerwono-niebieskim kutrem rybackim, może być świetnym dodatkiem do pokoju małego miłośnika marynistyki. Można na nim powiesić plecak, płaszczyk czy worek z klockami.

14,90 PLN
SOWA NA GAŁĘZI - wieszaczek

Śliczny wieszaczek z guzikooką sową będzie świetną dekoracją do pokoju. Można na nim powiesić torebkę lub plecak, płaszczyk czy worek z zabawkami.

14,90 PLN
 
SÓWKA - wieszaczek

Metalowy wieszak z drewnianą malowaną sówką, może być świetnym dodatkiem do dziecięcego pokoju.
14,90 PLN
 
RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
610,00 PLN
 
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

Szukaj