Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

ZAPROSZENIA

Organizację przyjęcia najlepiej zacząć od listy gości. A jak już decyzję zostaną podjęte, to w KIDS TOWN mamy przygotowane na tą okazję piękne zaproszenia.

ZAPROSZENIA

ELEGANTKI - zaproszenia na przyjęcia


Komplet prześlicznych zaproszeń z kopertami. Urocze panienki zaprojektowane przez Aurelię Fronty zachwycą każdą dziewczynkę. Po otrzymaniu takiego zaproszenia wszystkie dzieciaki będą niecierpliwie czekać na urodzinowe przyjęcie jubilata lub jubilatki.

15,90 PLN  

KSIĘŻNICZKI - zaproszenia na przyjęcia


Komplet prześlicznych zaproszeń z kopertami. Olśniewające księżniczki zaprojektowane przez Charlotte Gastout zachwycą każdą dziewczynkę. Po otrzymaniu takiego zaproszenia wszystkie dzieciaki będą niecierpliwie czekać na urodzinowe przyjęcie jubilata lub jubilatki.

15,90 PLN  

PIRACI - zaproszenia na przyjęcia


Komplet pirackich zaproszeń z kopertami. Sympatyczni piraci zaprojektowani przez Gwen Keraval zachwycą każde dziecko. Po otrzymaniu takiego zaproszenia wszystkie będą niecierpliwie czekać na urodzinowe przyjęcie jubilata lub jubilatki.

15,90 PLN  

RYCERZE - zaproszenia na przyjęcia


Komplet uroczych zaproszeń z kopertami. Przesympatyczni bohaterowie zaprojektowani przez Clementa Lefevre podbiją serca każdego dziecka. Po otrzymaniu takiego zaproszenia wszystkie będą niecierpliwie czekać na urodzinowe przyjęcie jubilata lub jubilatki.

15,90 PLN  

SAWANNA - zaproszenia na przyjęcia


Komplet prześlicznych zaproszeń z kopertami. Kolorowe zwierzęta zaprojektowane przez Charlotte Labaronne zachwycą każde dziecko. Po otrzymaniu takiego zaproszenia wszystkie będą niecierpliwie czekać na urodzinowe przyjęcie jubilata lub jubilatki.

15,90 PLN  

RUCH ULICZNY (niebieska) - tapeta


Sympatyczna niebieska tapeta w samochody świetnie ozdobi pokój Twojego dziecka.
Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.

188,00 PLN  

LEŚNE ZWIERZĄTKA - aplikacje

Aplikacje/naklejki to najszybszy, najprostszy i najfajniejszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju, a przy tym dobrze się bawić.

Wystarczy moment by zmienić pokój w czarujące i fantazyjne miejsce zabaw, dopasowując je do zmieniających się wraz z wiekiem upodobań swoich pociech.
Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii bordery i aplikacje przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni (ściany, meble, drzwi, okna, kafelki, naczynia, pudełka, samochody...). Bardzo łatwo również łatwo można odkleić, użyć ponownie a na powierzchni nie pozostanie żaden ślad ani zabrudzenie.
:) To sprawdzony i polecany przez nas sposób na całkiem nowe wnętrze w kilka minut.

83,00 PLN  

BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.

549,00 PLN  

ZESTAW

Zestaw trzech walizeczek w pastelowych kolorach.
Szukaj