Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

Zaproszenia

ELEGANTKI - zaproszenia na przyjęcia


Komplet prześlicznych zaproszeń z kopertami. Urocze panienki zaprojektowane przez Aurelię Fronty zachwycą każdą dziewczynkę. Po otrzymaniu takiego zaproszenia wszystkie dzieciaki będą niecierpliwie czekać na urodzinowe przyjęcie jubilata lub jubilatki.
15,90 PLN
PIRACI - zaproszenia na przyjęcia


Komplet pirackich zaproszeń z kopertami. Sympatyczni piraci zaprojektowani przez Gwen Keraval zachwycą każde dziecko. Po otrzymaniu takiego zaproszenia wszystkie będą niecierpliwie czekać na urodzinowe przyjęcie jubilata lub jubilatki.
15,90 PLN
 
RYCERZE - zaproszenia na przyjęcia


Komplet uroczych zaproszeń z kopertami. Przesympatyczni bohaterowie zaprojektowani przez Clementa Lefevre podbiją serca każdego dziecka. Po otrzymaniu takiego zaproszenia wszystkie będą niecierpliwie czekać na urodzinowe przyjęcie jubilata lub jubilatki.
15,90 PLN
 
SAWANNA - zaproszenia na przyjęcia


Komplet prześlicznych zaproszeń z kopertami. Kolorowe zwierzęta zaprojektowane przez Charlotte Labaronne zachwycą każde dziecko. Po otrzymaniu takiego zaproszenia wszystkie będą niecierpliwie czekać na urodzinowe przyjęcie jubilata lub jubilatki.
RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
610,00 PLN
 
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

Szukaj