Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

Zegary

- 60%  LADY ANTOINETTE - zegar

Duży, okrągły zegar ścienny. Tarcza pomalowana jest w subtelny kwiatowy wzór na jasnokremowym tle. 

19,90 PLN
 
BIEDRONKI - różowy zegar z budzikiem

Klasyczny zegar z budzikiem. Posiada duży, czytelny cyferblat, który można podświetlić, a na wskazówkach są dodatkowo świecące w ciemności paski. Uroku dodają mu ładne aplikacje.
59,90 PLN
 
INDIA - zegar z budzikiem

Klasyczny zegar z budzikiem. Posiada duży, czytelny cyferblat, który można podświetlić, a na wskazówkach są dodatkowo świecące w ciemności paski. Uroku dodają mu ładne aplikacje.
59,90 PLN
 
PIRACI - zegar z budzikiem

Klasyczny zegar z budzikiem z motywem statku pirackiego. Posiada duży, czytelny cyferblat, który można podświetlić, a na wskazówkach są dodatkowo świecące w ciemności paski. Uroku dodają mu ciekawe aplikacje oraz ozdobny sekundnik.
59,90 PLN
 
STRAŻ POŻARNA - zegar z budzikiem

Klasyczny zegar z budzikiem z motywem straży pożarnej. Posiada duży, czytelny cyferblat, który można podświetlić, a na wskazówkach są dodatkowo świecące w ciemności paski. Uroku dodają mu ciekawe aplikacje oraz sekundnik z płomieniami.
59,90 PLN
 
WARSZTAT - zegar ścienny

Wyjątkowy zegar ścienny w kształcie domku oraz wahadłami przedstawiającymi samochód i koła zębate. Idealny do pokoju małego pasjonata motoryzacji.

113,82 PLN 133,90 PLN
 
KOLOROWE POJAZDY - zegar


Kolorowy zegar z samochodzikami, w sam raz do chłopięcego pokoju. Świetnie pasuje do tapet "Droga" i "Ruch uliczny".
58,90 PLN
 
ZAGAJNIK - zegar ścienny

Wyjątkowy zegar ścienny w kształcie zielonego domku, ozdobiony uroczym ptaszkiem. Idealny do pokoju dziecięcego.

113,82 PLN 133,90 PLN
 
DOMEK DLA PTAKÓW - zegar ścienny

Wyjątkowy zegar ścienny w kształcie błękitnego domku, ozdobiony ślicznymi ptaszkami i kwiatuszkami. Idealny do pokoju dziecięcego.

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
66,40 PLN 83,00 PLN
 
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

227,80 PLN 268,00 PLN
 
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
Szukaj