Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

ZEGARY

- 60%  LADY ANTOINETTE - zegar

Duży, okrągły zegar ścienny. Tarcza pomalowana jest w subtelny kwiatowy wzór na jasnokremowym tle. 

19,90 PLN  

BIEDRONKI - różowy zegar z budzikiem

Klasyczny zegar z budzikiem. Posiada duży, czytelny cyferblat, który można podświetlić, a na wskazówkach są dodatkowo świecące w ciemności paski. Uroku dodają mu ładne aplikacje.

59,90 PLN  

INDIA - zegar z budzikiem

Klasyczny zegar z budzikiem. Posiada duży, czytelny cyferblat, który można podświetlić, a na wskazówkach są dodatkowo świecące w ciemności paski. Uroku dodają mu ładne aplikacje.

59,90 PLN  

PIRACI - zegar z budzikiem

Klasyczny zegar z budzikiem z motywem statku pirackiego. Posiada duży, czytelny cyferblat, który można podświetlić, a na wskazówkach są dodatkowo świecące w ciemności paski. Uroku dodają mu ciekawe aplikacje oraz ozdobny sekundnik.

59,90 PLN  

STRAŻ POŻARNA - zegar z budzikiem

Klasyczny zegar z budzikiem z motywem straży pożarnej. Posiada duży, czytelny cyferblat, który można podświetlić, a na wskazówkach są dodatkowo świecące w ciemności paski. Uroku dodają mu ciekawe aplikacje oraz sekundnik z płomieniami.

59,90 PLN  

WARSZTAT - zegar ścienny

Wyjątkowy zegar ścienny w kształcie domku oraz wahadłami przedstawiającymi samochód i koła zębate. Idealny do pokoju małego pasjonata motoryzacji.

133,90 PLN  

ZAGAJNIK - zegar ścienny

Wyjątkowy zegar ścienny w kształcie zielonego domku, ozdobiony uroczym ptaszkiem. Idealny do pokoju dziecięcego.

133,90 PLN  

DOMEK DLA PTAKÓW - zegar ścienny

Wyjątkowy zegar ścienny w kształcie błękitnego domku, ozdobiony ślicznymi ptaszkami i kwiatuszkami. Idealny do pokoju dziecięcego.

133,90 PLN  

KOLOROWE POJAZDY - zegar


Kolorowy zegar z samochodzikami, w sam raz do chłopięcego pokoju. Świetnie pasuje do tapet "Droga" i "Ruch uliczny".

58,90 PLN  

RUCH ULICZNY (niebieska) - tapeta


Sympatyczna niebieska tapeta w samochody świetnie ozdobi pokój Twojego dziecka.
Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.

188,00 PLN  

LEŚNE ZWIERZĄTKA - aplikacje

Aplikacje/naklejki to najszybszy, najprostszy i najfajniejszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju, a przy tym dobrze się bawić.

Wystarczy moment by zmienić pokój w czarujące i fantazyjne miejsce zabaw, dopasowując je do zmieniających się wraz z wiekiem upodobań swoich pociech.
Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii bordery i aplikacje przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni (ściany, meble, drzwi, okna, kafelki, naczynia, pudełka, samochody...). Bardzo łatwo również łatwo można odkleić, użyć ponownie a na powierzchni nie pozostanie żaden ślad ani zabrudzenie.
:) To sprawdzony i polecany przez nas sposób na całkiem nowe wnętrze w kilka minut.

83,00 PLN  

BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.

549,00 PLN  

ZESTAW

Zestaw trzech walizeczek w pastelowych kolorach.
Szukaj