Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

Zig Zag Dark Blue - poszewka dekoracyjna 50x50 cm

Zig Zag Dark Blue 50x50
Poszewka dekoracyjna w granatowe zygzaki ożywi zarówno pomieszczenia w stylu klasycznym, jak i te w stylu pop art. Poszewka świetnie się prezentuje jako główna ozdoba kanapy, jak również jako jeden z dodatków dekoracyjnych.

Wykonana jest z wysokiej jakości poliestru, który zapewnia komfort użytkowania przez wiele lat. Poszewka nie gniecie się i jest łatwa do utrzymania w czystości, w razie potrzeby można ją uprać, a po praniu jej kolory nadal będą intensywne.

Poszewkę można zakupić samą lub razem z wkładem (opcja dodatkowa) z wysokiej jakości syntetycznego jedwabiu, wykończonym elegancką lamówką, nietoksycznym i w stu procentach bezpiecznym. Wypełnienie produkowane jest w rozmiarach o 5 cm większych niż poszewka, dzięki temu poduszka jest lepiej napełniona i świetnie się prezentuje.

Cena: 91,00 PLN

Opis szczegółowy
Produkt polski WE LOVE BEDS.

Skład 100 % PES Waga tkaniny g/m.b.: 220 g. Test Martindale’a >60 000 cykli.

Rozmiar: 50x50cm - pasuje do niej wkład jedwabny 55x55 cm (opcja dodatkowa).

Wkład posiada certyfikat bezpieczeństwa dla wyrobów włókienniczych Oeko-Tex® Standard 10 (wolne od wszelkich substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na ludzkie zdrowie), TUV (spełnienia norm środowiskowych na zawartość formaldehydu i związków cynoorganicznych) i Międzynarodowy Certyfikat Trudnopalności FIRA.

Wymiary produktów wykonanych z tkanin objęte są tolerancją w granicach +/- 2 cm na długości i szerokości.Waga tkaniny g/m.b.: ok.240 g skład : 100% bawełna
Dostępność
3-5 dni roboczych
Dostawa
Koszt dostawy:

0 zł. odbiór osobisty
10 zł. Paczkomaty 24/7
15 zł. Kurier DPD

+5 zł. wysyłka za pobraniem
Szukaj