Opinie o Nas
Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl
Materace kieszeniowe

Materace kieszeniowe

Materace kieszeniowe to materace na sprężynach, gdzie każda sprężynka jest umieszczona w oddzielnej kieszonce. Często łączone są z warstwą z pianki wysoko elastycznej. Wysoka elastyczność punktowa tych materacy, uzyskana jest dzięki niezależnej pracy pojedynczych sprężynek. Materac zapewnia ergonomiczne podparcie dla kręgosłupa i ugina się tylko w miejscu nacisku.Materac kieszeniowy Hevea Junior Box

Wygodny, dwustronny materac kieszeniowy dla dzieci i młodzieży, wykonany na bazie sprężyn kieszeniowych z obustronną przekładką z pianki wysoko elastycznej, co zwiększa powierzchnię podparcia ciała, dzięki czemu ciężar rozkłada się równomiernie na każdej ze stref twardości. Zapewnia to odpowiednią, wewnętrzną wymianę powietrza i wydłuża realny czas użytkowania materaca. Materac antyalergiczny, z łatwo zdejmowalnym pokrowcem (dzięki taśmie suwakowej z trzech stron). Dwie dzianiny do wyboru: Aegis Natural Care lub Aloe Green Power z dodatkiem żelu aloesowego.

Materac produkowany jest w 4 rozmiarach.
od:
536,00 PLN
 
Materac kieszeniowy Hevea Junior Box Lateks

Wygodny, dwustronny materac kieszeniowy z lateksem dla dzieci i młodzieży. Materac z wkładem ze sprężyn kieszeniowych, z przekładkami wysoko-elastycznymi oraz jednostronnie z płytą z lateksu Blue Ocean. Lateks z silikonem zapewnia optymalny i stabilny mikroklimat materaca, zapewnia szybką wymianę powietrza i odprowadzenie wilgoci. Kieszenie zapewniają punktową elastyczność całego materaca, co nadaje mu właściwości rehabilitacyjne. Każda sprężyna pracuje niezależnie dając optymalne podparcie w miejscu nacisku. Zastosowanie pianek w warstwie zewnętrznej zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz całego materaca i wydłuża realny czas użytkowania materaca.

Zdejmowalne pokrowce. Do wyboru dzianiny: AGIS Natural Care lub ALOES GREEN POWER.

Cztery najpopularniejsze rozmiary.
od:
728,00 PLN
 
Materac kieszeniowy Hevea Junior Box Visco

Dwustronny, antyalergiczny materac kieszeniowy dla dzieci i młodzieży. Dwie twardości: strona średnio-twarda wykończona pianką wysoko elastyczną oraz strona miękka, wykończona pianką termo elastyczną visco. Pianka visco zatrzymuje ciepło wewnątrz materaca i dopasowuje się do kształtu anatomicznego użytkownika. Strona z pamięcią VISCO zalecana jest dla dzieci starszych oraz ze wskazaniami ortopedycznymi. Zastosowanie pianek w warstwie zewnętrznej zapewnia odpowiednią wymianę powietrza wewnątrz całego materaca i wydłuża realny czas użytkowania produktu.

Zdejmowalny pokrowiec. Do wyboru dzianiny: AGIS Natural Care lub ALOES GREEN POWER.

Cztery najpopularniejsze rozmiary.
RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka magnetyczna JANOD

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL.

Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.
269,00 PLN
 
MIASTO PORTOWE - dywan 3D - przestrzenny 134x180 cm

Trójwymiarowy dywan 3D dla dzieci charakteryzuję się specjalnie obniżonymi uliczkami, parkingami po których dziecko może jeździć samochodzikami, uczyć się zasad ruchu drogowego lub parkowania.

Filmik prezentujący Dywan 3D Miasto Portowe

Wszystkie uliczki zostały specjalnie obniżone tak aby stworzyć wrażenie realności i trójwymiarowości, dzięki takiemu rozwiązaniu samochodziki, idealnie mieszczą się i nie wypadają z wyznaczonych dróg, co dodatkowo podnosi atrakcyjność zabawy dla dzieci.

W odróżnieniu od innych mat z uliczkami, dywany 3D są połączeniem miejsca stworzonego do zabawy specjalnie dla dzieci ze wspaniałej jakości dywanem wyprodukowanym w Turcji przez firmę IVI Carpets.

Dywany wykonane są w 100% z polipropylenu wysokiej jakości materiału wełnopodobnego posiadającego właściwości wełny jednak nieuczulającego i łatwiejszego w utrzymaniu czystości, celowo dobranego ze względu na jego higieniczne właściwości.

Produkty są antyalergiczne, antystatyczne, odporne na plamy i wykonane przy użyciu nietoksycznych barwników.
Bezpieczne w użytkowaniu przez dzieci. Spełniają europejskie normy EN-71-1-2-3.

Dywany są grube i gęste (wysokość runa 12 mm, gęstość 2750g/m2)posiadają wyjątkowo grubą podstawę oraz wyjątkowo atrakcyjne kolorystycznie dzięki takiemu wykonaniu dywany nie tylko tworzą wyjątkową przestrzeń do zabawy dla dzieci, ale spełniają również wszystkie funkcje tradycyjnego dywanu, pięknie prezentują się w pokoju dziecięcym, zapewniają ciepło na podłodze. Dywany można normalnie odkurzać a w razie potrzeby wyprać.

Dywan Miasto Portowe jest najbardziej zróżnicowanym z kolekcji dywanów 3D. Posiada najwięcej powycinanych obniżonych aplikacji. Rozmiar 134x180 cm. stanowi wycinek z większego rozmiaru. W tym rozmiarze znajdują się drogi, parkingi oraz lotnisko i lądowisko dla helikopterów jest również dodatkowa ulica z rondem. Dywan w porównaniu do mniejszych rozmiarów posiada więcej runa.

Przestrzenne dywany dziecięce stworzone zostały przez projektantkę, która postanowiła oderwać swoje dzieci od wszechobecnych komputerów i smartfonów, zapewniając dzieciom równie atrakcyjne miejsce do zabawy, co sądząc po ciepłym odbiorze na świecie udało się w 100%. Dywany stanowią wspaniałą przestrzeń dla samych dzieci jak również do wspólnej zabawy dzieci z rodzicami.

Trójwymiarowe, przestrzenne dywany to ponadto doskonały sposób na bałagan w dziecięcym pokoju. Nie trzeba ich za każdym razem wyciągać, rozkładać, później sprzątać, demontować i chować z powrotem

Dywan sprzedawany jest bez akcesoriów widocznych na zdjęciu.
Szukaj