Opinie o Nas
Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

SCANDY - Zestaw mebli dziecięcych TROLL NURSERY

SCANDY-SET-1
Wspaniały zestaw mebli dziecięcych wykonany z litego drewna sosnowego oraz MDFu. Meble zostały zaprojektowane i wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły przez szwedzko-łotewską firmę Troll Nursery uznanego na świecie producenta mebli dziecięcych.

Kolekcja Scandy to niezwykle praktyczny zestaw mebli dziecięcych. Duże i bardzo pojemne szuflady zarówno w komodzie jak i w szafie stanowią idealne miejsce do przechowywania niezbędnych rzeczy dziecka. Łóżeczko w rozmiarze 140x70 przy malutkim dziecku daje możliwość regulacji wysokości podstawy materaca(2 wysokości)a w późniejszym okresie można je w szybki sposób przebudować w tapczanik dziecięcy, dzięki czemu łóżeczko może służyć zdecydowanie dłużej. Nowoczesny i uniwersalny wygląd mebli sprawia również, że zestaw będzie się podobał rodzicom w początkowej fazie jak również starszym dzieciom które będą chciały mieć swój wspaniały pokoik dziecięcy.

W skład zestawu wchodzi:
* Łóżeczko-tapczanik 140x70 cm.
* Komoda z przewijakiem
* Szafa dwudzwiowa

Dokładny opis poszczególnych elementów wchodzących w skład zestawu znajduję się na osobnych kartach produktów, linki znajdują się w opisie szczegółowym.

Cena: 4 099,00 PLN

Stara cena: 4 437,00 PLN

Opis szczegółowy
Czas realizacji
Dostawa mebli
Szukaj