Opinie o Nas
Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

CZAS REALIZACJI I WARUNKI DOSTAWY MEBLI

Czas realizacji i warunki dostawy mebli:


Ze względów formalnych i organizacyjnych koszt transportu zamówień dotyczących mebli jest odrębny od reszty asortymentu dostępnego w sklepie kidstown.pl. Z tego powodu uprzejmie prosimy o składanie dyspozycji na meble na oddzielnym zamówieniu.

 


Koszt dostawy mebli:

 


Zamówienia powyżej 2000 zł. – 0 zł. Darmowy transport.Zamówienia poniżej  2000 zł. 120 zł.

 


Transport mebli odbywa się firmą spedycyjną. Aby jak najsprawniej realizować zamówienia korzystamy w usług różnych firm spedycyjnych m. in. Raben, JAS-FBG, Schenker w zależności od możliwości transportu. W momencie kiedy meble będą gotowe do wysyłki otrzymają Państwo informację jaką firmą będą transportowane meble łącznie z numerem listu przewozowego i linkiem do śledzenia przesyłki.


Meble dostarczane są na palecie. Firma spedycyjna realizująca dostawę, dostarcza przesyłkę do pierwszej napotkanej przeszkody tj. klatki schodowej, bramy wjazdowej, wjazdu na zamknięte osiedle lub furtki. Kierowca/Kurier nie ma obowiązku wnoszenia mebli do mieszkania. Z tego względu prosimy o zorganizowanie we własnym zakresie osoby/osób do noszenia paczek. Meble dostarczane są w paczkach do samodzielnego montażu.

 

W przypadku małych (niewielkie rozmiary, waga do 20 kg - dokładna specyfikacja znajduje się w zakładce "Opis Szczegółowy" w karcie produktu) POJEDYNCZYCH mebli takich jak skrzynie na zabawki, półki czy domawiane jednostkowe elementy istnieje możliwość zlecenia transportu standardową przesyłką kurierską lub odbioru osobistego.

 


Czas realizacji zamówień na meble:


Czas realizacji zamówienia na meble jest podany każdorazowo na karcie produktu w zakładce dostępność.


Zamówienia na meble są każdorazowo potwierdzane mailowo przez pracownika sklepu, po otrzymaniu potwierdzenia zamówienia oraz przybliżonego czasu realizacji przez producenta mebli.


Dokładamy wszelkich starań aby powyższe terminy były ostateczne jednak mogą one ulec nieznacznym przesunięciom w przyczyn od nas niezależnych. W takiej sytuacji będą Państwo przez nas na bieżąco informowani.


Poniżej przedstawiamy standardowe czasy realizacji zamówień na meble od poszczególnych producentów.


 Pinio – Drewnostyl – czas realizacji 4-6 tygodni. Meble produkowane na zamówienie klienta. Dostarczane w paczkach do samodzielnego montażu. Meble dostarczane są na palecie firmą spedycyjną lub transportem własnym producenta.


 Timoore – czas realizacji zamówień 4-6 tygodni. Meble produkowane na zamówienie klienta. Dostarczane w paczkach do samodzielnego montażu. Istnieje możliwość modyfikacji wielkości i kolorystyki mebli w celu indywidualnej wyceny prośmy o kontakt. biuro@kidstown.pl. Meble dostarczane są na palecie firmą spedycyjną.


 Troll – czas realizacji 5 – 7 dni. Meble w większości znajdują się u Polskiego dystrybutora i są wysyłane na bieżąco dwa razy w tygodniu. Meble dostarczane są na palecie firmą spedycyjną


 Francke-Art. – czas realizacji 4 - 5 tygodni. Meble produkowane na zamówienie klienta. Dostarczane w paczkach do samodzielnego montażu. Meble wysyłane są firmą kurierską. Istnieje możliwość zrobienia mebli po indywidualne zamówienie w takim przypadku prosimy o kontakt: biuro@kidstown.pl.


 Paidi – czas realizacji 4 – 6 tygodni. Meble produkowane na zamówienie klienta. Meble dostarczane w paczkach do samodzielnego montażu. Meble dostarczane są na palecie firmą spedycyjną

 


RUCH ULICZNY - tapeta

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka magnetyczna JANOD

DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka magnetyczna JANOD

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL.

Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.
269,00 PLN
 
MIASTO PORTOWE - dywan 3D - przestrzenny 134x180 cm

MIASTO PORTOWE - dywan 3D - przestrzenny 134x180 cm

Trójwymiarowy dywan 3D dla dzieci charakteryzuję się specjalnie obniżonymi uliczkami, parkingami po których dziecko może jeździć samochodzikami, uczyć się zasad ruchu drogowego lub parkowania.

Filmik prezentujący Dywan 3D Miasto Portowe

Wszystkie uliczki zostały specjalnie obniżone tak aby stworzyć wrażenie realności i trójwymiarowości, dzięki takiemu rozwiązaniu samochodziki, idealnie mieszczą się i nie wypadają z wyznaczonych dróg, co dodatkowo podnosi atrakcyjność zabawy dla dzieci.

W odróżnieniu od innych mat z uliczkami, dywany 3D są połączeniem miejsca stworzonego do zabawy specjalnie dla dzieci ze wspaniałej jakości dywanem wyprodukowanym w Turcji przez firmę IVI Carpets.

Dywany wykonane są w 100% z polipropylenu wysokiej jakości materiału wełnopodobnego posiadającego właściwości wełny jednak nieuczulającego i łatwiejszego w utrzymaniu czystości, celowo dobranego ze względu na jego higieniczne właściwości.

Produkty są antyalergiczne, antystatyczne, odporne na plamy i wykonane przy użyciu nietoksycznych barwników.
Bezpieczne w użytkowaniu przez dzieci. Spełniają europejskie normy EN-71-1-2-3.

Dywany są grube i gęste (wysokość runa 12 mm, gęstość 2750g/m2)posiadają wyjątkowo grubą podstawę oraz wyjątkowo atrakcyjne kolorystycznie dzięki takiemu wykonaniu dywany nie tylko tworzą wyjątkową przestrzeń do zabawy dla dzieci, ale spełniają również wszystkie funkcje tradycyjnego dywanu, pięknie prezentują się w pokoju dziecięcym, zapewniają ciepło na podłodze. Dywany można normalnie odkurzać a w razie potrzeby wyprać.

Dywan Miasto Portowe jest najbardziej zróżnicowanym z kolekcji dywanów 3D. Posiada najwięcej powycinanych obniżonych aplikacji. Rozmiar 134x180 cm. stanowi wycinek z większego rozmiaru. W tym rozmiarze znajdują się drogi, parkingi oraz lotnisko i lądowisko dla helikopterów jest również dodatkowa ulica z rondem. Dywan w porównaniu do mniejszych rozmiarów posiada więcej runa.

Przestrzenne dywany dziecięce stworzone zostały przez projektantkę, która postanowiła oderwać swoje dzieci od wszechobecnych komputerów i smartfonów, zapewniając dzieciom równie atrakcyjne miejsce do zabawy, co sądząc po ciepłym odbiorze na świecie udało się w 100%. Dywany stanowią wspaniałą przestrzeń dla samych dzieci jak również do wspólnej zabawy dzieci z rodzicami.

Trójwymiarowe, przestrzenne dywany to ponadto doskonały sposób na bałagan w dziecięcym pokoju. Nie trzeba ich za każdym razem wyciągać, rozkładać, później sprzątać, demontować i chować z powrotem

Dywan sprzedawany jest bez akcesoriów widocznych na zdjęciu.
Szukaj