Opinie o Nas
Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

PORADY Dywany Akrylowe

WŁAŚCIWOŚCI DYWANÓW AKRYLOWYCH
• są sprężyste i elastyczne
• odporne na działanie światła słonecznego, blaknięcia i zabrudzenia
• wytrzymałe
• mają bardzo dobre właściwości termoizolacyjne
• nie elektryzują się
• trudno zapalne
• są odporne na mole, grzyby i bakterie


AKRYL ESPIRELLE
Akryl Espirelle, z którego produkowane są dywany został stworzony specjalnie dla firmy Arte Espina. Espirelle jest termo-utwardzonym, podwójnie splecionym włóknem akrylowym. W porównaniu z innymi dywanami akrylowymi wyroby Arte Espina charakteryzują się doskonałą sprężystością i mają naturalny „wełniany” wygląd. Wyróżniają się dużą wytrzymałością i łatwością w utrzymaniu.


STANDARDY JAKOŚCI
Znak jakości TUVTFI oraz standard Oko-Tex są gwarancją przestrzegania przez Arte Espina wszelkich norm produkcyjnych związanych z substancjami szkodliwymi, nie oddziaływającymi na zdrowie.
Wszystkie dywany z kolekcji są wykonane ręcznie przy jednoczesnym zachowaniu bardzo dobrych warunków pracy.
Wybierając dywany Arte Espina dokonają Państwo zakupu najwyższej jakości.Aby utrzymać świeży wygląd dywanu należy:

regularnie odkurzać dywan – przez pierwsze tygodnie użytkowania może nastąpić efekt pylenia, charakterystyczny dla wszystkich dywanów z włókna naturalnego i akrylowych, z runem ciętym. Zjawisko po czasie naturalnie ustępuje.
90% plam można łatwo usunąć samą wodą: na plamę należy natychmiast położyć tkaninę, która wchłonie płyn, a następnie wytrzeć letnią wodą i zostawić do wyschnięcia. Proszę pamiętać, aby nie zamoczyć nadmiernie dywanu.


Pamiętaj!
Nie dopuszczać do silnego zabrudzenia. Chronić dywan przed wilgocią i zamoczeniem. Unikać zagnieceń i załamań. Do usuwania plam stosować preparaty handlowe po uprzednim sprawdzeniu, czy nie uszkadzają one włókien, wybarwień, podklejenia spodu.

Jeśli planujesz podłożyć pod dywan matę antypoślizgową, pamiętaj, aby była 5-10 cm (z każdej strony) krótsza niż dywan.CZYSZCZENIE I PIELĘGNACJA

Na powierzchni nowych dywanów mogą powstawać „ kłaczki „. Jest to zjawisko całkowicie naturalne i krótkotrwałe. Regularne odkurzanie dywanu spowoduje przywrócenie jego właściwej struktury. Dzięki wysokiej jakości włókien Espirelle większość plam można usunąć przy użyciu małej ilości wody.
W przypadku uporczywych zabrudzeń producent zaleca stosowanie specjalnych produktów pielęgnacyjnych firmy "James", które eliminują plamy każdego rodzaju.

Kontakt : +31 (0) 77 327 8008
www.james.nl (strona nie występuje w jęz.polskim)

PRANIE DYWANÓW
Zalecamy pranie dywanów Arte Espina w temperaturze 30 stopni w przystosowanej do tego celu pralce lub pralni specjalistycznej.
RUCH ULICZNY - tapeta

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka magnetyczna JANOD

DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka magnetyczna JANOD

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL.

Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.
269,00 PLN
 
MIASTO PORTOWE - dywan 3D - przestrzenny 134x180 cm

MIASTO PORTOWE - dywan 3D - przestrzenny 134x180 cm

Trójwymiarowy dywan 3D dla dzieci charakteryzuję się specjalnie obniżonymi uliczkami, parkingami po których dziecko może jeździć samochodzikami, uczyć się zasad ruchu drogowego lub parkowania.

Filmik prezentujący Dywan 3D Miasto Portowe

Wszystkie uliczki zostały specjalnie obniżone tak aby stworzyć wrażenie realności i trójwymiarowości, dzięki takiemu rozwiązaniu samochodziki, idealnie mieszczą się i nie wypadają z wyznaczonych dróg, co dodatkowo podnosi atrakcyjność zabawy dla dzieci.

W odróżnieniu od innych mat z uliczkami, dywany 3D są połączeniem miejsca stworzonego do zabawy specjalnie dla dzieci ze wspaniałej jakości dywanem wyprodukowanym w Turcji przez firmę IVI Carpets.

Dywany wykonane są w 100% z polipropylenu wysokiej jakości materiału wełnopodobnego posiadającego właściwości wełny jednak nieuczulającego i łatwiejszego w utrzymaniu czystości, celowo dobranego ze względu na jego higieniczne właściwości.

Produkty są antyalergiczne, antystatyczne, odporne na plamy i wykonane przy użyciu nietoksycznych barwników.
Bezpieczne w użytkowaniu przez dzieci. Spełniają europejskie normy EN-71-1-2-3.

Dywany są grube i gęste (wysokość runa 12 mm, gęstość 2750g/m2)posiadają wyjątkowo grubą podstawę oraz wyjątkowo atrakcyjne kolorystycznie dzięki takiemu wykonaniu dywany nie tylko tworzą wyjątkową przestrzeń do zabawy dla dzieci, ale spełniają również wszystkie funkcje tradycyjnego dywanu, pięknie prezentują się w pokoju dziecięcym, zapewniają ciepło na podłodze. Dywany można normalnie odkurzać a w razie potrzeby wyprać.

Dywan Miasto Portowe jest najbardziej zróżnicowanym z kolekcji dywanów 3D. Posiada najwięcej powycinanych obniżonych aplikacji. Rozmiar 134x180 cm. stanowi wycinek z większego rozmiaru. W tym rozmiarze znajdują się drogi, parkingi oraz lotnisko i lądowisko dla helikopterów jest również dodatkowa ulica z rondem. Dywan w porównaniu do mniejszych rozmiarów posiada więcej runa.

Przestrzenne dywany dziecięce stworzone zostały przez projektantkę, która postanowiła oderwać swoje dzieci od wszechobecnych komputerów i smartfonów, zapewniając dzieciom równie atrakcyjne miejsce do zabawy, co sądząc po ciepłym odbiorze na świecie udało się w 100%. Dywany stanowią wspaniałą przestrzeń dla samych dzieci jak również do wspólnej zabawy dzieci z rodzicami.

Trójwymiarowe, przestrzenne dywany to ponadto doskonały sposób na bałagan w dziecięcym pokoju. Nie trzeba ich za każdym razem wyciągać, rozkładać, później sprzątać, demontować i chować z powrotem

Dywan sprzedawany jest bez akcesoriów widocznych na zdjęciu.
Szukaj