Darmowa wysyłka od 299 zł
Darmowa wysyłka
30 dni na bezpłatny zwrot towaru
Bezpłatny zwrot
Szybka wysyłka zamówień
Szybka wysyłka
99% zadowolonych klientów
Opinie klientów


» przeczytaj wszystkie opinie

Dywany 3D IVI Carpets - więcej niż dywan

Dywany 3D IVI Carpets - więcej niż dywan

Historia dywanów 3D dla dzieci zaczyna się w 2004 roku, kiedy architektka matka dwójki dzieci w wieku 3 i 8 lat poszukiwała sposobu aby zapewnić swoim dzieciom miejsce do wspaniałej zabawy jednocześnie odrywając je od wszechobecnych komputerów i smartfonów. Łącząc swoje doświadczenie w projektowaniu z najnowszą technologią oraz dokładając do tego swoje doświadczenie jako matki stworzyła dywany 3D. Miejsce w którym zarówno dzieci jak i rodzice oderwą się od cyfrowej rozrywki i będą w stanie bawić się w jak najbardziej realistyczny sposób.

Dywan 3D dla dzieci - Miasto Zabaw

Pierwsze doświadczenia projektantki z użytkowania dywanów 3D były niezwykle pozytywne. Dzieci każdego dnia odrywały się od komputerów aby pobawić się wraz z rodzicami na dywanach 3D. Pozwoliło to rodzicom jeszcze lepiej poznać swoje dzieci i zobaczyć świat z ich perspektywy.

Córka zapraszała rodziców na herbatkę do domu oraz pokazywała nowo zbudowany domek dla koni. Syn z kolei nie mógł oderwać się od jazdy po uliczkach na dywanie, co chwila stwarzając nowe sytuacje drogowe, które tata musiał tłumaczyć lub chwaląc się pięknie zaparkowanymi samochodami na parkingu czy nową budowlą na wspaniałym tle które tworzył dywan 3D.

Jako rodzice zrozumieli, że dzięki takiej wspólnej zabawie mogą choć na chwilę zapomnieć o stresie i codziennych problemach oraz dowiedzieć się ciekawych rzeczy o swoich dzieciach. Dywany stworzyły wspaniałe tło do wspólnych kreatywnych zabaw.

Firma IVI Carpets od 2006 roku zebrała doświadczenia od tysięcy rodzin z 16 krajów świata i stworzyła wyjątkową kolekcję dywanów 3d dla dzieci. Za swoją misję uznała przyczynienie się do zdrowego rozwoju fizycznego, psychicznego i społecznego dzieci. Oraz stworzenie produktów które będą stanowiły doskonałe miejsce do umacniania relacji dzieci-rodzice. Obecnie firma sprzedaje swoje dywany na całym świecie. Największą popularność dywany zdobyły jednak w USA.

Celem firmy jest zapewnienie dzieciom dobrej zabawy ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa i zdrowia. Firma zdając sobie sprawę z ogromnej ilości produktów dostępnej na rynku, oraz tego jak ciężko zapracowanym rodzicom wybrać odpowiedni produkt dla dzieci który będzie fajny i jednocześnie bezpieczny, dokłada wszelkich starań aby dywany dla dzieci IVI Carpets były najbezpieczniejszymi produktami dostępnymi na rynku.

Dywany IVI Carpets po kilku testach w międzynarodowych laboratoriach uzyskały prestiżowe certyfikaty bezpieczeństwa. Potwierdzone spełnianiem europejskich norm CE, EN-71-1-2-3. Oraz niezależnego certyfikaty firmy Intertek. Dywany IVI wykonane są w 100% z polipropylenu z wysokiej jakości materiału wełnopodobnego, celowo dobranego ze względu na jego higieniczne właściwości. Produkty są antyalergiczne, antystatyczne, odporne na plamy i wykonane przy użyciu nietoksycznych barwników.

Świetna jakość wykonania dywanów oraz świetny materiał z którego dywany są wykonane to jedna część sukcesu firmy. Druga część prawdopodobnie ważniejsza to powycinane i obniżone aplikacje na dywanach. To coś co wyróżnia dywany 3d od innych dywanów. Jazda samochodami po specjalnie wytyczonych i obniżonych uliczkach z których samochodziki nie wypadają i dobrze trzymają się drogi. Zabawa w domku dla lalek który na specjalnie obniżone aplikacje z łóżeczkiem dla lalek czy wyznaczony stolik z krzesełkami dla lalek. To wszystko sprawia, że zabawa na dywanach 3D nabiera zupełnie nowy wymiar. Dzieci nie mogę się oderwać od dywanów 3D. 

Specjalnie stworzone aplikacje na dywanach są prawdziwą atrakcją dla dzieci. Obniżone uliczki na dywanach Miasto Portowe oraz Miasto Zabaw po których dziecko może jeździć samochodami, pływać łódkami, startować samolotami czy uczyć się zasad ruchu drogowego(pomocne są drewniane znaki drogowe) sprawiają że dzieci są naszymi dywanami zachwycone. Najważniejszą różnicą w porównaniu z innymi dywanami z drogami są obniżone aplikacje które wyznaczają drogi i sprawią wrażenie realizmu. Nie jest to mata z narysowanymi drogami tylko prawdziwy dywan z specjalnie stworzonymi obniżonymi drogami.  

Dywany pomimo swoich powycinanych aplikacji łatwo się odkurza może je również standardowo wyprać. Dywany są odporne na plamy, dzięki czemu można z nich usunąć również mocniejsze zabrudzenia.

Połączenie świetnego wykonania, funkcjonalności jak normalny dywan z atrakcyjnym wyglądem oraz niesamowitymi powycinanymi aplikacjami sprawia, że dzieciom trudno oderwać się od dywanów 3d, co jest najlepszą odpowiedzą na pytanie czy Tureckiej architektce udało się oderwać dzieci od komputerów i tabletów. Tak udało się i jest to najlepszą rekomendacją dywanów 3D. 

Wszystkie dywany 3D do Kupienia w sklepie Kids Town.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl