Darmowa wysyłka od 299 zł
Darmowa wysyłka
30 dni na bezpłatny zwrot towaru
Bezpłatny zwrot
Szybka wysyłka zamówień
Szybka wysyłka
99% zadowolonych klientów
Opinie klientów


» przeczytaj wszystkie opinie

30 dni na bezpłatny zwrot

Polityka zwrotów towarów.

 

PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY

 

Zgodnie z obowiązującym prawem, mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

W sklepie Kids Town wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wydłużyliśmy czas w którym mogą Państwo zwrócić zamówiony towar w ciągu 30 dni od otrzymania przesyłki.

Dodatkowo umożliwiamy Państwo szybki, wygodny i bezpłatny zwrot zamówionych produktów za pośrednictwem Paczkomatów Inpost. Dotyczy produktów których gabaryty pozwalają na przesyłkę paczkomatami Inpost.

 

Aby bezpłatnie zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni należy:

  • Poinformować nas o swojej decyzji w drodze jednoznacznego oświadczenia. Przesyłając pisemną informację o odstąpieniu od umowy. Zalecamy skorzystać z gotowego formularza zwrotu towaru dostępnego tutaj. Informację należy przesłać na adres e-mail: biuro@kidstown.pl lub listownie na adres biura Kids Town: ul. Christa Botewa 10/67, 03-127 Warszawa
  • Starannie zapakować produkt do wysyłki. Najlepiej w opakowanie i zabezpieczenie w jakim zamówienie przyjechało do Państwa. Prosimy o dołożenie do paczki: oryginału formularza odstąpienia od umowy oraz paragonu.
  • Odwiedzić stronę https://szybkiezwroty.pl/ i wypełnić dostępny tam formularz podając minimum niezbędnych danych do identyfikacji zwrotu. Następnie otrzymacie Państwo e-mailem oraz smsem 10-cyfrowy kod zwrotu do nadania paczki w dowolnym paczkomacie w ciągu 48 godzin od zgłoszenia zwrotu.
  • Umieścić paczkę w dowolnym paczkomacie podając 10-cyfrowy kod. Szczegóły jak umieścić zwrot w paczkomacie otrzymacie Państwo w wiadomości e-mail wraz z kodem zwrotu. Instrukcje dotyczące jak wysłać zwrot paczkomatem są również dostępne w tym miejscu.

 

W przypadku produktów, których zwrot za pośrednictwem Paczkomatów nie jest możliwy, ze wzglądu na gabaryty, dywany większe produkty itp. Otrzymacie Państwo od nas opłacony list przewozowy do wydrukowania i przyklejenia na zwracany produkt. Następnie umówimy kuriera w dogodnym dla Państwa terminie, który zgłosi się po odbiór zwrotu pod wskazany adres.

Wydłużony termin zwrotu produktów oraz bezpłatna forma zwrotu nie dotyczą zakupu mebli i materaców.

 

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

 Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

 W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

 Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl