Komoda 3-szufladowa do pokoju dziecięcego - Pinio Retro
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 044-023-003
Cechy produktu
Meble - atrybuty do wyszukiwarki
- Bryła Komody
- Kolekcja Pinio Retro
Koszt Dostawy
- koszt_dostawy 199 PLN Transport Mebli
darmowa_dostawa
- darmowa_dostawa od 3999 PLN
Opis
Komoda z trzema szufladami do pokoju dziecięcego - Pinio Retro w kolorze dębowym
Komoda w loftowym stylu z kolekcji Retro dysponuje trzema szufladami, które działają na prowadnicach najwyższej klasy, wyposażonych w hamulec oraz funkcję samodomyku.
Dla dodatkowego komfortu dostępna jest opcja dokupienia demontowalnej nakładki przeznaczonej do przewijania.
Komoda została precyzyjnie wykonana z laminowanej płyty wiórowej (grubość#18mm) oraz solidnego drewna bukowego służącego jako nóżki. Uchwyty metalowe -pokryte czarną farbą. Co więcej,w procesie produkcyjnym wykorzystano wyłącznie płyty o obniżonej zawartości formaldehydu, zgodne z normą EN16516.
Producent: Pinio-Drewnostyl
Marka: Pinio
Kraj produkcji: Polska
Materiał: płyta laminowana / drewno bukowe
Kolor: Dębowy
Wymiary: 100/52,4/ 92,2 cm
Wymiary opakowania:
3 paczki
1/3 paczka dł. 108,5 cm szer. 58 cm wys. 10 cm Waga: 26 kg
2/3 paczka dł. 108,5 cm szer. 58 cm wys. 10 cm Waga: 27,7 kg
3/3 paczka dł. 52 cm szer. 28 cm wys. 8 cm Waga: 2,2 kg
Jakość i Bezpieczeństwo: norma EN-716, norma EN16516
Produkt dostarczany w paczkach do samodzielnego montażu.
Meble wysyłane są firmą spedycyjną na palecie. Dostawa mebli polega na dostarczeniu zapakowanej palety pod wskazany adres. Kierowca ściąga paletę z ciężarówki, i na tym kończy się jego rola – odbiorca we własnym zakresie musi przesyłkę rozpakować i przenieść meble w pożądane miejsce.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.